774 ₴
Показати оптові ціниУльтрафиолетовая лампа D-058 представляет собой удобный функциональный прибор, с помощью которого можно создавать необычный и красивый, а главное стойкий маникюр.
Главными преимуществами УФ-лампы D-058 являются ее универсальность, лаконичный дизайн и удобный функционал. Мощность ламп составляет 36 Ватт, имеется 3 режима – 10, 30 и 60 секунд, что делает лампу D-058 подходящей для любых видов работ с ногтями - наращивания, гель-лакового маникюра, дизайна гель-красками.
Конструкція приладу передбачає знімне дно, що дуже зручно для педикюру. За своїм функціональним характеристикам лампа підійде як професіоналу, так і новачкові.
Характеристики:
Комплектація:
* Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить і від налаштувань монітору вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVD |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Дно | знімне |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Використання | Домашнє / Професійне |
| Кількість насадок/інструментів | Менше 5 |
| Комплектація | Набір |
| Матеріали для полімеризації | гель-лак |
| Потужність, Вт | 36 |
| Новий, б/в | Новий |
| Живлення | Від мережі |
| За призначенням | Для сушіння лаку |
| Сенсор датчика руху | без сенсора |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип лампи | CCFL лампа, Гібридна лампа |
| Тип харчування | Від мережі |
| Додаткові функції | Таймер |