2 677 ₴
Показати оптові ціниЕлектроковдра 150x160 Adler AD 7426 электропростынь застосовується для обігріву всього тіла в холодну пору року або за потреби. Абсолютно безпечна в застосуванні прослужить вам довгий час забезпечуючи швидке і рівномірне тепло. Допоможе розслабити м'язи і поліпшити кровообіг.
Электропростынь электроодеяло 150x160 Adler AD 7426 позволяет вам с удовольствием отдохнуть в теплой постели всего через несколько минут после включения в сеть.
Электропростынь (одеяло) изготовлено из мягкого и нежного флиса. Вы можете стирать изделие после отсоединения шнура питания.
Регулятор температуры позволяет выбрать уровень температуры.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість прання | У пральній машинці |
| Габарити (Дхшхв) | 150 х 160 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Фліс |
| Потужність | 120 Вт |
| Новий, б/в | Новий |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Простирадло з обігрівом |
| Тип управління | Механічний регулятор |
| Таймер | True |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Захист від перегріву | True |
| Живлення | Мережа 220В |