

1 039 ₴
Показати оптові ціниУніверсальний 4-канальний тестер-зарядний пристрій із цифровим дисплеєм струмом заряду 0,5А/1А/2A для акумуляторів Ni-MH/Ni-Cd/Li-ion/LiFePO4 різних розмірів:
Ni-MH/Ni-Cd: ААА, АА, С, SC
Li-ion/LiFePO4/Li-ion 4,35V: від 10440 до 26650, у тому числі 20700, 18650, 18490, 17700,17500, (RCR123), 14500, 16340
iitoKala Lii-PD4 - універсальний 4х-канальний зарядний пристрій з цифровим дисплеєм який підходить для зарядки NiCd/NiMH акумуляторів (ААА, АА, SC, C) та Li-Ion/LiFePO4 акумуляторів різних розмірів (18650, 11830 та ін). Зарядний пристрій автоматично розпізнає акумулятори NiCd/NiMH та Li-Ion. Переключити тип Li-ion акумуляторів на LiFePO4 та Li-Ion 4,35В можна вручну, коли вмикається зарядний пристрій.
Заряджання LiitoKala Lii-PD4 має функцію "м'якого" старту процесу заряду та функцію активації повністю розряджених акумуляторів, автоматичне визначення повного заряду акумуляторів за напругою, захист від перегріву та перезаряду.
Функція відновлення глибоко розряджених акумуляторів (Refresh for 0V battery Li-ion)
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятори в комплекті | Немає |
| Вид | Універсальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Індикація пристрої | Дисплей |
| Новий, б/в | Новий |
| Харчування ЗУ | Мережа 220V |
| Підходить для акумуляторів | Ni-MH/Ni-Cd/Li-ion/LiFePO4/Li-ion/LiFePO4/Li-ion 4,35V |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Інтелектуальне |
| Тип акумуляторів, що заряджаються | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4), Літій-іонні (Li-Ion), Нікель-кадмієві (Ni-Cd), Нікель-металогидридні (Ni-Mh) |
| Функції | Відновлення |
| Основні атрибути | |
| Номінальна сила струму | 2.0 |