

4 890 ₴
4 254 ₴
Показати оптові ціниКронштейн під телевізор 2Е Godkokma – це поєднання стильного дизайну та високої функціональності. Він дозволяє легко встановити та налаштувати телевізор будь-якого розміру та ваги.
Настінне кріплення для телевізора 2Е Godkokma дозволить вам легко змінювати кут нахилу та поворот телевізора, щоб створити ідеальне зображення з будь-якого місця кімнати. Міцна сталева конструкція гарантує надійну фіксацію навіть великих та важких телевізорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Кут повороту | 90 град. |
| Розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 1044 мм |
| Ширина | 885 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кронштейни |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 800x400 мм, 600x400 мм, 400x400 мм, 400x300 мм, 400x200 мм, 300x300 мм, 300x200 мм, 200x200 мм |