
2 549 ₴
Показати оптові ціниЕлектроковдра Shine ЕКВ-2/220 призначена для проведення косметологічних процедур. Використовується для термотерапії або обгортання у SPA-салонах та санаторіях. Незамінний помічник косметолога під час проведення процедур із застосуванням гарячих, холодних та нормотермічних обгортань.
За допомогою електроковдри Ви зможете вдвічі скоротити час проведення процедури та підвищити комфортність проведення процедури.
Електричну ковдру можна також використовувати для інших цілей в умовах, пов'язаних з рідинами та вологою, прогріванням із застосуванням мазей і гелів, що зігрівають.
Електроковдра Shine ЕКВ-2/220 - це ковдра, яка зігріє Вас завдяки дії електрики.Виріб є повністю безпечним.
Нагрівальний елемент, укладений у силіконову ізоляцію, що дозволяє витримувати температуру до 450 ° C і пробою електричного струму до 4000 В. Знімний чохол із міцної тканини, має термостійкий, вологозахисний шар.
Ковдру необхідно зберігати у сухому приміщенні при температурі повітря 5 °С - 40 °С.
Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5000 г |
| Час нагріву | 10 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 170 см |
| Довжина шнура | 1.4 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Машинне прання | Ні |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 145 Вт |
| Розмір | Двоспальний |
| Таймер | Ні |
| Тип | Електричні ковдри |
| Функція автовідключення | Ні |
| Колір | Бузковий |
| Ширина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полієстер |
| Країна-виробник товару | Україна |