
2 128 ₴
1 900 ₴
Показати оптові ціниЕлектрична ковдра створена спеціально для проведення лікувальних та косметичних процедур. Спеціальний чохол не вбирає ні вологу, ні запахи. Дуже легко привести ковдру в порядок після проведення процедур. Надійна, велика електроковдра.
Нагрівальний елемент - нитка ніхрому, на жорсткій основі і в силіконовій ізоляції. Нагрівальний елемент з кожної сторони покритий 3 шарами негорючого геотекстилю. На ковдру одягнена якісна водонепроникна підковдра.
Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 165 см |
| Довжина шнура | 0.9 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Синій |
| Максимальна температура нагріву | 60 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 30 град. |
| Розмір | Полуторний |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип | Електричні ковдри |
| Товщина | 1 см |
| Функція автовідключення | Ні |
| Час нагріву | 10 хв |
| Ширина | 145 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |