

345 ₴
295 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
ВАЖЛИВО!
Електрична грілка SHINE ЕГ-1/5 – це супер знахідка в умовах, коли відсутнє світло та тепло. Підключивши електрогрілку до універсальної мобільної батареї (павербанку), завдяки ній Ви незабаром зможете зігрітися.
Електрична грілка незамінна для підігріву ліжка та індивідуального обігріву. Купуючи електрогрілку SHINE ЕГ-1/5 Ви завжди будете лягати в суху і теплу постіль, ніколи не мерзнути і, як наслідок, хворіти.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 0.9 м |
| Знімний чохол електрогрілки | Так |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Машинне прання | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип грілки | Класична |
| Тип живлення | USB |
| Функція автовідключення | Ні |
| Час нагріву | 5 хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бавовна |
| Призначення | Для тіла |
| Тип | USB |