
155 ₴
134 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Самоклеюча декоративна настінно-стельова 3D панель Sticker Wall - це легкий, гнучкий та міцний матеріал зі спіненого поліпропілену, який приховає недоліки нерівних стін. 3D панелі підходять для використання як у приватному будинку, включаючи мокрі зони на кухні та в санвузлі, так і в громадських місцях..
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 680 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Особливості панелі | 3D-рельєф, Самоклеюча |
| Площа, що покривається панеллю | 0.455 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 5.5 мм |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Ширина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | На стелю | На стіну |
| Особливості | Самоклейні |