

641 ₴
572 ₴
Показати оптові ціниНадувна подушка Tramp UTRA-160 — це ідеальне рішення для походів, тривалих авіаперельотів або відряджень. Завдяки анатомічній формі та можливості регулювати жорсткість (просто підкачайте або випустіть трохи повітря), ваш відпочинок стане якіснішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 47 см |
| Колір | Сірий |
| Самонадувна | Ні |
| Стан | Новий |
| Флокіроване покриття | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал | ПВХ |