
1 585 ₴
1 399 ₴
Показати оптові ціниЕлектроковдра Shine ЕКВ-2/220 — двоспальне електроковдра з підігрівом для зігрівання всього тіла. Рівномірне і м'яке тепло допоможе зігріти холодну постіль, забезпечить тепло та затишок у холодну пору року, може використовуватися в терапевтичних цілях.
Електроковдра Shine ЕКВ-2/220 автоматично вимикається і включається при досягненні виставленої температури, має високу захист безпеки, регулятор температури. що не дозволяє электроодеялу перегріватися.
Забарвлення вироби може відрізнятись від заявленої на картинці
Гарантія - 1 рік
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shine |
| Країна виробник | Україна |
| Час нагріву | 5 хв |
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 165 см |
| Ширина | 150 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Вага | 2000 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Споживана потужність | 80.0 |
| Максимальна температура нагріву | 40.0 |